Gorące premiery lutego!

Luty będzie nas rozpieszczał mnogością premier. Postanowiłam skupić się bardziej na polskich autorach, ponieważ staram się jak mogę wspierać rodzimą twórczość. 🙂 Poniżej kilka propozycji, które w lutym zawitają do księgarń:

 1. Elżbieta Rodzeń – Zimowa miłość, wyd, Zysk i S-ka, data premiery – 13.02.2017

  Powieść o tym jak jedna chwila zmienia cale życie. Anna i Michał studiują medycynę, dla której oboje poświęcili swoje pasje. Ich związek wydaje się rozkwitać, gdy Anna nagle oświadcza Michałowi, że to koniec. Odchodzi, nie tłumacząc dlaczego. Spotykają się po szesnastu latach, na konferencji, która odmieni całe ich dotychczasowe życie.

 2. Alek Rogoziński – Do trzech razy śmierć, wyd. Filia, data premiery – 1.02.2017

  Co zrobić, gdy koleżanka po fachu zostaje otruta? Pisarka powieści kryminalnych, Róża Krull nie musi długo zastanawiać się nad odpowiedzią. Wszczyna prywatne śledztwo by odkryć, że nie wszystko jest takie, jak się na początku wydaje, a jej koledzy po piórze także bywają nieprzewidywalni. Dworek pod Krakowem, w którym miał odbywać się zjazd pisarzy staje się miejscem intryg i knowań. Czy Róża Krull w takich warunkach jest w stanie wykryć sprawcę?

 3. Aneta Jadowska, Nikita. Tom 2. Akuszer Bogów, wyd. SQN, data premiery – 15.02.2017

  Po raz pierwszy od wielu lat Nikita postanawia odkryć prawdę o sobie. W tym celu jest zmuszona wyruszyć wgłąb swojego największego lęku i wrócić do początku swojej historii. Podróżuje do Norwegii i szuka odpowiedzi na wszystkie dręczące ją pytania. Tam właśnie poznaje Akuszera Bogów, który da jej wszystko, oprócz świętego spokoju. 

   

   

   

  I jak wam się podoba moje zestawienie? Zainteresowała was jakaś pozycja? A może macie swoje ulubione premiery lutego i chcecie się nimi podzielić? Piszcie w komentarzach, może razem stworzymy wartościową listę lektur na nadchodzący miesiąc. 🙂

   
   

Reklamy

5 myśli w temacie “Gorące premiery lutego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s